Firmast

stesika logo

 

1994. aastal tegevust alustanud UAB Stesika on stabiilselt ja ühtlaselt kasvav ettevõte. Praegu tegeleb UAB Stesika viimistlusmaterjalide jae- ja hulgimüügiga. Firma on ettevõtte Konrad Hornschuch AG (Saksamaa) ja kaubamärgi d-c-fix ametlik esindaja Baltimaades.

1997. aastal alustasid tegevust Stesika SIA Lätis ja Eesti Stesika Eestis.

UAB Stesika on oma ala turuliider Balti riikides. Ettevõte tagab toodete kvaliteedi ja usaldusväärsuse, selle eesmärgiks on klientide rahulolu saavutamine ja pikaajalise partnerluse arendamine. UAB Stesika soovib tarbijale tutvustada uusi ideid siseruumide interjööri ja dekoori alal.

 

Meie poolt turustatavat toodangut saab osta ja tellida firma kontorites ja meie partnerite kaubanduskeskustes kõigis Balti riikides. Rohkem teavet siit.

d_c_fix_134640

 

Kaubamärgi d-c-fix edu algas 1958. aastal. Tänaseks on d-c-fix® saanud kleepkilede üldiseks nimetajaks. Ettevõtte toodang vastab kõrge kvaliteedi standardile ja uuenduslikelt materjalidelt nõutavatele omadustele, seepärast hindavad kliendid meie tooteid eriti kõrgelt.

D-c-fix pakub klientidele kleepkilede ja vahariiete üha uunenevat tootevalikut. Kleepkiled värskendavad vananenud interjööri suurepäraselt. Kleepkilet võib kasutada seinte, akende, klaasi, uste, mööbli ja muude pindade dekoreerimiseks ning uuendamiseks. Kleepkile annab kõigile palju uusi ideid ja loomingulisi võimalusi!

 

D-c-fix ja keskkond

Pöörame palju tähelepanu sellele, et kleepkile tootmine, ümbertöötlemine ja jäätmekäitlus ökoloogiliselt puhas oleks. Seepärast kasutame ainult lahustivabu dispersioonliime.

Kui kilet otstarbekohaselt kasutatakse, on tagatud isegi lastetoa turvalisus. Siiski juhime tähelepanu sellele, et väikelapsed peaksid kilet ainult täiskasvanute järelevalve all kasutama, kuna lapsi ähvardab väikeste kiletükkide allaneelamise oht.

TOP