Uudised

Kleepkile
Rohkem+

Kleepkile

Kleepkile on suurepärane vahend siis, kui soovitakse interjööri kiiresti, moodsalt ja odavalt uuendada. D-c-fix kleepkilega saate oma fantaasia ja kujutlusvõime vabaks lasta, kuna pakume erineva mustri, tekstuuri ja värvigammaga kilesid.
Vahariidest laudlinad
Rohkem+

Vahariidest laudlinad

Suvepidu, sünnipäev, vana-aastaõhtu, piknik – on palju suurepäraseid põhjusi perekonnaringis või koos sõpradega lauda istuda. Meie hooaja kollektsioonis on just sobivad laudlinad: vahariidest laudlinad iga sündmuse tarvis.
Vannitoamatid
Rohkem+

Vannitoamatid

Meeldiva pehme pinnaga matid. Tänu oma struktuurile tagab materjal õhu sisemise ringluse, on väga hügieeniline ega ole libe. Matid sobivad kasutamiseks nii siseruumides kui ka väljas.
Sooduspakkumised
Rohkem+

Sooduspakkumised

Siin on ära toodud teave UAB Stesika ja selle partnerite poolt korraldatavate sooduspakkumiste ja allahindluste kohta.
2014. aasta moodsaimad värvid interjööris
Rohkem+

2014. aasta moodsaimad värvid interjööris

2014. aastal on interjööride uuendamisel erilist tähelepanu pälvinud smaragdrohelise orhidee toon ning sinakasroheline toon. Seega, kui jõuab kätte aeg kodu interjöörile värve valida, tuleks esmalt otsustada, missugused kombinatsioonid Teile kõige rohkem meeldivad. Ehk aga piisab sellest, kui lihtsalt uuendada toa seinu või mööblit, millest tüdinenud olete? Suudavad ju õigesti valitud toonid eredaid interjöörilahendusi mahendada või vastupidi – õrnades toonides sisekujundust elavamaks muuta.
Kleepkile kataloog 2014
Rohkem+

Kleepkile kataloog 2014

Ilmunud on d-c-fix kleepkile uus, 2014. aasta kataloog. Seal on ära toodud palju uusi ideid, kuidas oma kodu interjööri kleepkilega värskendada.

Laadige meie kataloogid alla

Meie kataloogidest leiate kasulikku teavet, mis aitab Teie kodu interjööri uuendada. Praegu saab vaadata järgmisi katalooge: kleepkile kataloog, seinakleebiste kataloog, vahariidest laudlinade kataloog, PVC-põrandaplaatide kataloog, vannitoamattide kataloog, õuemattide kataloog ja PVC-nurkade kataloog.

Ettevõte tagab toodete kvaliteedi ja vastupidavuse ning selle eesmärgiks on rahulolev klient.
TOP