K.K.K

Korduma kippuvad küsimused

Kleepkilet võib kleepida erinevatele pindadele, mis on puhtad ja siledad. Aluspinnaks võib olla puit, klaas, sein, tapeet jne.

Kleepkilet, nagu ka teisi pindu, kahjustab kriimustamine. Seepärast tasuks kasutada lõikelauda.

Kuumi esemeid, näiteks pliidilt võetud panni, kleepkilega kaetud pinnale panna ei soovitata. Kuuma veekeetja aga võib sinna panna.

Kvaliteetset kleepkilet saate osta Stesika esindustest Leedus, Lätis ja Eestis ning Stesika partnerite kauplustest.

Kvaliteetne kleepkile on varustatud d-c-fix logoga ning selle üks külg on punaste joontega tähistatud. Näide Plevele

Kleepkile on niiskuskindel, kui see on kvaliteetselt ja juhiste kohaselt kleebitud.

Akendele kleebitakse kleepkile seestpoolt. Dušikabiinidele soovitame kleepida väljastpoolt, kuna nii on nende pindu lihtsam puhastada.

Kleepkilega kaetud pindu võib puhastada kõigi majapidamispuhastusvahenditega, välja arvatud need, mis sisaldavad lahusteid.

Õhumullid ei ole kleepkile kleepimisel probleemiks. Kuidas neid eemaldada, vaadake siit: Õhumullide eemaldamine

Kleepkile kleepub täielikult pinnale alles 7 päevaga. Tänu sellele saab d-c-fix kleepkilet korrigeerida, kui see halvasti kleepunud on. Meie kleepkile eriliseks omaduseks on see, et juhul, kui kile vigade korrigeerimiseks eemaldatakse, ei veni ta erinevalt teistest turul saada olevatest kiledest välja, tagasi kleepimisel aga kleepub suurepäraselt uuesti.

D-c-fix kleepkilet on aluspinnalt kerge eemaldada ka pärast pikemat kasutusaega. Kile eemaldamine on eriti lihtne, kui seda eelnevalt soojendate (selleks võib kasutada fööni). Võimalikud liimijäägid saab ära puhastada mistahes piirituse baasil lahustitega.

TOP